Sitenin Kullanım Şartları


Bu sitenin sahibi Prof. Dr. E. Cumhur Şener'dir.

Bu siteyi ziyaret eden veya bu sitede sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep eden herkes, işbu kullanım şartlarında yer alan hüküm ve sartların tamamını kabul eder.

Sitemizde bu sitede mevcut tüm bilgilerin geçerli güncel tıbbi durumu yansıtması için azami özen gösterilmiş olmakla birlikte verilen tüm bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler kullanıcıları genel bilgilendirmeye yöneliktir. Mevcut içerik herhangi bir kişinin sağlık durumunu değerlendirmek için kullanılamaz. Sitemizde verilen bilgilerden yola çıkarak bir ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut ilaç tedavisinin değiştirilmesi tavsiye edilmez. Bu web sitesinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve / veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul edilmez.

Prof. Dr. E. Cumhur Şener sitesindeki bilgilerin güncellenmemesi, revizyonunda gecikilmesi veya sitedeki her hangi bir yanlışlıktan ötürü hak sahibi hiçbir nam altında sorumluluk yüklenmez.

Prof. Dr. E. Cumhur Şener'den yazılı izni alınmaksızın sitedeki mevcut olan bilgiler kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz alt lisansla kullandırılamaz veya ileride kullanılmak üzere saklanamaz.

Sitemizdeki bağlantılar ziyaretçileri diğer sitelere götürebilir. Bu sitelerdeki bilgilerin doğruluğu ve işleviyle ilgili olarak Prof. Dr. E. Cumhur Şener sorumluluk üstlenmez. Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.